Úvodní stránka » Aktuality » 4. 4. 2024 - 3. den Školy v přírodě

Dnešní ráno si děti, správně unavené po předchozím dnu, přispaly… Probudila je rozcvička na čerstvém vzduchu a dobrá snídaně…mini párečky jsou vždy zaručenou pochoutkou! :)

Pak nás čekal náš „školičkový“ skákací hrad, na kterém se děti dostatečně vyřádily! Byla to pro ně super zábava, kterou si všichni moc užili! Před obědem jsme ještě vyrazili do přírody, kde si děti vyrobily své vlastní maršovské „Obrazy přírody“…a zjistily kolik barev se kolem nás nachází! Z obrazů jsme vytvořili „Maršovskou galerii“, kde všichni vystavili svá díla!

Po obědě a poledním odpočinku, si děti doplnily svoje Deníky školy v přírodě, aby nic ze svých zážitků nezapomněly!

Odpoledne jsme strávili opět venku, kde jsme hráli netradiční pohybové hry: „Tři nohy“, „Pračka a sušička“ i spoustu dalších her a aktivit, které si děti samy vymyslely! :)

Posilněni výbornou večeří (nevěřili byste, jak tady v přírodě dětem chutná…), jsme se začali připravovat na „primátorský táborák“. Děti se těšily, jak si samy opečou špekáček! Pro některé to byla premiéra a někteří již zkušeně opékaly. Po špekáčkách i bochníku chleba se jen zaprášilo!!!

Při táboráku nás čekalo překvapení…přijela za námi na návštěvu naše sluníčková paní učitelka Verunka, které děti předvedly náš „oslavný tanec“… :)

Pak už jsme spěchali do svých pokojů, splnit poslední dnešní výzvu, kterou byla „Stezka odvahy“… Přes obavy v některých očích děťátek ji všechny úžasně zvládly a byly na sebe zaslouženě pyšné!!! A my jsme byly zase pyšné na ně…jsou to naše nejlepší „primátorky a primátoři“!!! :) :) :)

Po každovečerní pohádce a „upostýlkání“, se děti schoulily do svých pelíšků…a určitě už se jim zdá o zítřejším návratu domů a náruči svých rodičů… :)

Z Maršova zdraví Vaše Andrejka, Ivanka a Verunka.